Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

haradinaj

Refuzimi i gazsjellësit amerikan, Haradinaj: Kurti të japë dorëheqjen, është i dëmshëm dhe i rrezikshëm për vendin

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj ka kërkuar ditën e sotme dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti. Haradinaj ka thënë në një deklaratë për media...

Haradinaj pajton dy familje në Kosovë: Të falësh është burrëri, nder dhe trimëri. Qofshi faqebardhë!

Ish- kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në pajtimin mes dy familjeve në Kosovë. Për Haradinajn, të falësh është burrëri dhe trimëri. Në...

Takimi i shumëpritur Serbi-Kosovë më 2 shtator, Haradinaj i prerë: Hoti të kërkojë njohjen finale, temat e tjera në plan të dytë

Ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur në lidhje me takimin e shumëpritur Kosovë-Serbi, që do të mbahet më 2 shtator në Uashington....

Prej javësh shifra të larta të rasteve të reja me COVID-19, por Haradinaj thotë se Kosova duhet të lehtësojë masat pasi po e mposht...

Edhe pse prej javësh Kosova po regjistron shifra të larta të rasteve të reja me COVID-19, ish-kryeministri Ramush Haradinaj thotë se ka ardhur koha...

Takimi i 2 shtatorit me Kosovës dhe Serbisë në Uashington, i pranishëm edhe Ramush Haradinaj

Në takimin e 2 shtatorit në Uashington me sKosovës dhe Serbisë do të jetë i pranishëm edhe Ramush Haradianj. Lajmin e...

Festa e Fitër Bajramit, Haradinaj bën gjestin fisnik, shpërndan ëmbëlsira për policët pranë shtëpisë (FOTO)

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë një gjest fisnik mëngjesin e sotëm në festën e Fitër Bajramit. Haradinaj ka zgjedhur...

‘A do e rrëzoje qeverinë Rama siç bëri Isa Mustafa në Kosovë’? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, është pyetur nga gazetari Bes Jaçaj në Report Tv, nëse do ta rrëzonte qeverinë Rama në një situatë të...

Haradinaj letër përfaqësuesit të BE për dialogun Kosovë-Serbi: Mogherini e dëmtoi Kosovën, Borelli po e zvarrit qëllimisht procesin e dialogut

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka shkruar një letër përfaqësuesit Special të Bashkimit Evropian për Dialogun, Miroslav Lajçak, ku...

Paralajmërimi i Haradinaj: Në mesin e mjekëve të ardhur në veri të Kosovës mund të ketë agjentë nga Serbia ose Rusia

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së në Kosovë, Daut Haradinaj, ka thënë se duhet pasur kujdes nga mjekët që po hyjnë nga Serbia në...

Haradinaj ‘thumbon’ qeverinë: Keni bërë testin për koronavirus pa pasur simptoma, keni zënë vendin e qytetarëve

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë një interviste në ‘Frontal’, ka thënë se qeveritarët u kanë zënë vendin qytetarëve duke bërë testin e koronavirusit...

Lajmet e fundit