Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hapja

Rama jep lajmin e madh: Brenda Majit Shqipëria do të jetë e hapur tërësisht, edhe kufijtë! (FRIKA për një valë të dytë)

Kryeminstri Edi Rama nga Kuvendi ka deklaruar se brenda Majit Shqipëria do të jetë e hapur tërësisht. Brenda Majit do të...

‘Sistemi shëndetësor rrezikon të shkojë në kolaps’, sociologu Mërtiri: Njerëzit duhet të dalin, ja kostot që na kanosen

Sociologu Ergys Mërtiri ka folur lidhur me situatën e krijuar prej Covid dhe krizën që na kanoset.  Ai thotë se epidemiologët...

Lajmet e fundit