Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hapja e fushates

 ‘Do lëmë në hije hienat dhe fantazmat e së shkuarës’, Rama APEL qytetarëve: Ja pse duhet të fitojmë

Kryeminstri Edi Rama gjatë fjalimit në hapjen e fushatës për zgjedhjet e 30 qershorit, i bëri një apel qytetarëve. Ai u...

Rama ZOTOHET: Kush e çon ndërmend të pengojë zgjedhjet, të mendohet dy herë

Kryeministri Edi Rama gjatë hapjes së fushatës së Partisë Socialiste në Parkun Olimpik, theksoi se zgjedhjet janë antidemokratike kur opozita pengohet të hyjë në...

Lajmet e fundit