Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hapin dyert

Refugjatët e gjetur në Mesdhe, Franca, Malta dhe Gjermania i hapin dyert

Kryeministri i Italisë Giuseppe Konte ka njoftuar se Malta, Franca dhe Gjermania janë treguar të gatshme për të marrë secila nga 50 refugjatë të...

Lajmet e fundit