Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hapet klasa e parë për mësimin e gjuhës shqipe në Çamëri

Hapet klasa e parë për mësimin e gjuhës shqipe në Çamëri

Në krahinën e Çamërisë, fëmijët e emigrantëve dhe jo vetëm, tashmë kanë mundësinë të mësojnë gjuhën shqipe për herë të parë pas më shumë...

Lajmet e fundit