Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

hapet gropa

Pamje të pazakonta në Jerusalem, gropa hapet papritur dhe “përpin” disa makina (VIDEO)

Pamje apokaliptike këto që do të shihni më poshtë. Një gropë gjigande është hapur vetvetiu në parkingun e një spitali në Jerusalem. BBC shkruan...

Lajmet e fundit