Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

hapet gara

Hapet gara për projektin e “Auto Moto Park” që do ngrihet në Elbasan, Rama: 5 studiot më të mira botërore kanë shprehur interes

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se është hapur gara për për projektin e Auto Moto Parkut të parë shqiptar, që do ngrihet në qytetin...

Hapet gara ndërkombëtare për ndërtimin e Teatrit, Veliaj: Do jetë më i bukuri në Ballkan

Bashkia e Tiranës ka shpallur sot zyrtarisht të hapur garën për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar. Kryebashkiaku Erion Veliaj, në ceremoninë e zhvilluar...

2 mijë familje që duan panele diellore do të subvencionohen, qeveria hap aplikimin për biznesin që do t’i instalojë

Ministria e Infrastrukturë dhe Energjisë, përmes Agjencisë për Efiçencën e Energjisë, nis programin për suvencionimin me 70% të shumës së investimit për çdo familje...

Lajmet e fundit