Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hapet bypassi i Tepelenës

Hapet bypass-i i Tepelenës, Rama: Ky investim i rëndësishëm për Tepelenën turistike

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama së bashku me ministren e Infrastrukturës Belinda Balluku dhe kryetarin i Bashkisë, Tërmet Peçi, kanë shkuar në Tepelenë...

Lajmet e fundit