Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hapesira publik

Vijon zaptimi i hapësirave publike, Bashkia sërish aksion për çlirimin e tyre

Çudirat shqiptare nuk kanë të sosur. Gjerat duket se kanë ndryshuar vend, teksa fëmijët duhet të luajnë nëpër rrugë, ndërsa makinat dhe qytetarët e...

Lajmet e fundit