Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hapen rrugët ndihmëse tek Komuna e Parisit

Hapen rrugët ndihmëse tek Komuna e Parisit, përfundojnë rrugët hyrëse dhe lidhëse të Unazës së Madhe tek Komuna e Parisit

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri shoqëruar nga drejtori i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro ishin sot në Unazën e Madhe të Tiranës...

Hapen rrugët ndihmëse tek Komuna e Parisit, përfundojnë rrugët hyrëse dhe lidhëse të Unazës së Madhe tek Komuna e Parisit

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri shoqëruar nga drejtori i Autoritetit Rrugor Shqiptar Afrim Qendro ishin sot në Unazën e Madhe të Tiranës...

Lajmet e fundit