Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hapen portat

HEC-i Banjës hap portat e shkarkimit, çfarë mund të ndodhë me zonën e Sulovës

Reshjet e shiut dhe të borës ditët e fundit kanë rritur prurjet e lumenjve. Problemi qëndron në fryrjen e lumenjve që shërbejnë për mbushjen...

Lajmet e fundit