Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hapen forcërisht dyert dy KZAZve në Shkodër, qytetarët i presin me gur fresibël

Hapen forcërisht dyert dy KZAZ-ve në Shkodër, qytetarët i presin me gur fresibël (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Disa qytetarë të Shkodrës kanë hapur forcërisht dyert e shkollave 'Oso Kuka' e 'Kol Idromeno' ku mbahen dhe materialet zgjedhore. Raportohet...

Lajmet e fundit