Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hapen 28 qendrat shëndetësore verore

Hapen 28 qendrat shëndetësore verore, Manastirliu: 160 mjekë dhe infermierë të trajnuar edhe për situatën e pandemisë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar qendrën shëndetësore verore Currila, në Durrës, e hapur enkas për sezonin turistik, ku ka bërë të ditur...

Lajmet e fundit