Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

hapa

E zbulojnë shkencëtarët, ja sa hapa duhet të bëni në ditë për jetë më të gjatë

Të gjithë ne përdorim një orë inteligjente me hapamatës, por a e dimë saktësisht se sa hapa duhet të bëjmë për të përfituar pamje...

Deklarata e Metës për hapa pas, Basha: Vetëm hapa para në betejën me qytetarët, nga nesër do…

Kryedemokrati Lulzim Basha në fjalën e tij përpara mediave, pas takimit me presidentin e Sllovenisë Borut Pahor, komentoi deklaratën e presidentit Ilir Meta për...

E veshur me kostumin e Babagjyshit, Sia e Ermalit dhe Amit hedh hapat e parë (VIDEO)

Në mars të këtij viti Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë të vajzës së...

Lajmet e fundit