Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hap zjarr

Masakër në azilin e pleqve, personi i armatosur hap zjarr

Tre persona janë qëlluar me armë zjarri, një ka mbetur i vdekur dhe disa të tjerë janë plagosur pasi një person i armatosur ka...

Lajmet e fundit