Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

hap xhamite

Vendi më i goditur nga koronavirusi në Lindjen e Mesme, Irani rihap xhamitë në qytetet kryesore

Irani momentalisht është vendi i 10-të në të gjithë botën, dhe i pari më i goditur nga koronavirusi, në Lindjen e Mesme. Deri më...


Lajmet e fundit