Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hap arkivat PD

Agim Rama hap arkivat dhe nxjerr FOTON e 6 viteve më parë, kur PD dhe LSI ishin në Parlament

Fotografi Agim Rama ka hapur ditën e sotme arkivat e tij dhe ka publikuar një foto të vitit 2013. Rama ka...

Lajmet e fundit