Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

HansJoachim Lanksch

Pas një sëmundje të rëndë, ndahet nga jeta Hans-Joachim Lanksch, përkthyesi dhe albanologu i njohur gjerman

Studiuesi, përkthyesi dhe albanologu, Hans-Joachim Lanksch ka ndërruar jetë sot më datë 20 maj 2019. Lanksch u nda nga jeta në orët e para...

Lajmet e fundit