Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hani hotit

1 miliardë lekë mall, kapet në Han të Hotit kamioni i mbushur me 636 mijë paketa cigaresh kontrabandë

Një kamion i mbushur me 636 mijë paketa ciagaresh pa pullë fiskale është ndaluar sot në pikën doganore të Hanit të Hotit dhe e...

U futën në Shqipëri pa pullë fiskale, sekuestrohen 80 mijë paketa në Hanin e Hotit

Në pikën kufitare të Hanit të Hotit është sekuestruar një sasi prej 80 mijë paketa cigaresh të papajisura me pullë fiskale. ...

Lajmet e fundit