Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hanes Uolf

HORROR/ Futbollisti serb i thyen këmbën në fushë ‘yllit’ të Austrisë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme gjatë ndeshjes  U-21 mes Serbisë dhe Austrisë për Kampionatin Europian. Mbrojtësi serb...

Lajmet e fundit