Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Handke nuk ishte në anën e drejtë të historisë

‘Nobeli’ për adhuruesin e Millosheviçit, Akademia e Shkencave: Të anulohet çmimi, Handke nuk ishte në anën e drejtë të historisë

Akademia e Shkencave dhe Arteve të Kosovës ka reaguar pas dhënies së çmimit Nobel në Letërsi për shkrimtarin austriak, Peter Handke. ...

Lajmet e fundit