Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hana sehu

‘Shqiponja’ bashkon modelen shqiptare dhe ish-presidentin korat (Foto)

Shqiponja, simboli i i shqiptarëve bashkon ish-presidentin kroat, Stipe Mesiç dhe modelen shqiptare Hana Shehu. Shehu në Instagram ka postuar fotografinë...

Lajmet e fundit