Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Han

Negociatat me BE, Zaev në Bruksel, takime me komisionerin Hahn dhe Mogerinin

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka takuar sot në Bruksel përfaqësuesen e lartë për politikë të jashtme të BE-së, Federika Mogerinin e...

Lajmet e fundit