Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

hamza tola

3 mijë euro për të legalizuar hotelin në Sarandë, SPAK arreston ish-shoferin e Krimeve të Rënda (EMRI)

Shoferi pranë Ministrisë së Drejtësisë, Hamza Tola, është arrestuar nën akuzën për korrupsion.   Tola ka punuar si shofer edhe pranë ish-Prokurorisë së Krimeve të...

SPAK çon në gjyq avokatin fierak, kërkoi 12,000 euro për një ekstradim: E pëson dhe zyrtari në Ministrinë e Drejtësisë (EMRAT-NGJARJA)

Prokuroria Speciale SPAK, ka dërguar në gjyq dosjen në ngarkim të avokatit fierak Lavdosh Shehu dhe ish-zyrtarit në Ministrinë e Drejtësisë Hamza Tola. Shehu...


Lajmet e fundit