Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hamilton dhe Neymar

Këngëtarja shqiptare shpërthen, kalon një natë me Hamilton dhe Neymar (FOTOT)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka qenë e pranishme në një festë me yllin e futbollit Neymar dhe pilotin Lewis Hamilton. ...

Lajmet e fundit