Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

hamide magashi

Vrasja e gruas shtatzënë nga ish-bashkëshorti, pezullohen 4 policë në Kosovë

Autoritetet në Kosovë kanë filluar hetimet në lidhje me vrasjen e 35-vjeçares shtatzënë nga ish-bashkëshorti i saj në oborrin e maternitetit në Prishtinë. Hetimi ka...

Vrau ish-bashkëshorten shtatzënë dhe më pas veten, zbardhet letra tronditëse e Sokol Halilit: Nuk kam fëmijë për të shitur…

Sokol Halili,  autori i vrasjes së ish-bashkëshortes së tij, Hamide Magashi, ka lënë një mesazh për familjarët e tij, para se t’i jepte fund...

Ekzekutoi gruan shtatzënë para maternitetit, vetëvritet Sokol Halili

Autori i vrasjes së Hamide Magashit para maternitetit në Prishtinë, dy ditë më parë, është gjetur i vdekur këtë të premte. Autoritetet në Kosovë...

“Kemi frikë se ai do të vrasë edhe motrën e vogël”, familja e 35 vjeçares hap dyert e mortit: Autori na ka kërcënuar se...

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e djeshme Prishtinën. Sokol Halili vrau pa mëshirë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë, Hamide Magashi, para ambienteve të jashtme...

Lajmet e fundit