Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

hamdi fiore

Ristrukturimi i Policisë/ Ikën Niko Brahimaj i Shkodrës, i liruari Gjovalin Loka “merr në dorë” Elbasanin, ndryshime dhe në Kukës e Gjirokastër (EMRAT)

Gjovalin Loka, drejtori i Sigurisë Publike u bë “kurbani” i parë i ristrukturimit të Policisë së Shtetit, proces që nisi një javë më parë....

Lajmet e fundit