Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hamarrje

Ai e tradhëtoi me një modele, zbuloni si hakmerret e dashura

Një vajzë e quajtur Liza donte të provonte nëse i dashuri i saj Daniel ishte besnik dhe ka punësuar një modele për ta vënë...

Lajmet e fundit