Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hamallaj

IKMT nis prishjen e dy pallateve të dëmtuar nga tërmeti në Durrës, deri më tani 130 objekte të ‘hedhura’ përtokë (FOTO)

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur prishjen e dy pallateve në Hamallaj të  Durrësit, të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. ...

Qëlloi me armë zjarri, arrestohet një person

Policia e Durrësit ka arrestuar një person në flagrancë pasi mbrëmjen e djeshme ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Në...

Tërmeti i fuqishëm me epiqendër në Hamallaj të Durrësit, si i përjetuan banorët momentet e tmerrit (VIDEO)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5.1 ballë i shkallës rihter goditi qarqet e vendit dje në orën 11:01. Ndërsa lëkundjet më të fuqishme...

Zjarri djeg kabllot, Gjiri i Lalzit pa drita

OSHEE njofton se një zjarr i rënë në zonën e Hammallajt ka shkaktuar djegien e kabllove elektrike dhe si për pasojë ka mbetur pa...

Lajmet e fundit