Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

halucinacione

Vrau senegalezin në Itali, shqiptari kishte haluçinacione nga përdorimi i kokainës (Video e arrestimit)

E vrava për shkak të haluçinacioneve nga përdorimi i kokainës. Kështu deklaroi shqiptari që qëlloi për vdekje një senegalez, e tashmë versionin e tij...

Deklarata SHOKUESE, deputeti: Kanë bërë një RAPORT ku e nxjerrin Xhisielën me PROBLEME MENDORE dhe haluçinacione

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj hedh akuza të forta ndaj qeverisë dhe institucioneve në lidhje me “Dosjen Rraja”. Shehaj thotë...

Lajmet e fundit