Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hallet e shqiptareve

KA DALË RENXHROVER MODELI I FUNDIT..!

Nga Edi Oga ekskluzivisht për newsbomb.al. *Ndalohet kopjimi dhe riprodhimi i këtij materiali! Shqiptarët, si të gjithë njerëzit që popullojnë rruzullin...

Lajmet e fundit