Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Halit Valteri

“Basha do e ‘vrasë babain politik’”, habit deputeti i dalë nga listat e PD: Berisha nuk është lideri historik i PD

Ish-deputeti Halit Valteri i cili së fundmi kandidoi nën siglën e PS, thotë se Basha ka investuar dhe po përgatitet për ta vrarë babain...

Pasi denoncuan tenderin e uniformave të policisë, Murrizi dhe Valteri i japin një tjetër “ndihmë” SPAK-ut: Njerëz të lidhur me kunatin e Lulzim Bashës...

Myslim Murrizi ishte një nga deputetët që ka ndenoncuar që në fillim tenderin prej 25 milionë euro të Ministrisë së Brendshme për uniformat e...

Çoi kallzimin për uniformat e policisë, Halit Valteri reagon për operacionin e SPAK: S’ka mbaruar akoma, janë edhe 5 dosje, Lul kujdes se një…

Deputeti Halit Valteri ka reaguar në lidhje me operacionin e SPAK në Ministrinë e Brendshme, ku u arrestuan 9 zyrtarë pasi akuzohet se kanë...

Deputetët e “opozitës së re” i nisin pushimet herët, Valteri, Qama dhe Shehu “selfie” nga Rinasi

Deputetët e opozitës së re në Parlamentin e Shqipërisë, duket se e kanë nisur herët sezonin e pushimeve. Pas dy vitesh të vështira me...

Halit Valteri: Kutitë e votimit do të mbushen në favor të Bashës, ai do ta çojë Partinë Demokratike në 20 mandate

Deputeti Halit Valteri u shpreh mbrëmjen e sotme se gara për zgjedhjen e kreut të ri të PD-së do të jetë një farsë, pasi...

U fut në Parlament si deputet opozitar por kandidoi me PS-në në 25 prill, Halit Valteri sulmon Bashën: Të vetmet zgjedhje që fiton janë...

Deputeti Halit Valteri, i cili u fut në Parlament pasi opozita dogji mandatet por në zgjedhjet e 25 prillit kandidoi në listën e Partisë...

Halit Valteri për vendimin e DASH: Reforma nisi me ceronka dhe në rrjetë ra peshkaqeni, vetëofrohem të hetohem nga SPAKU

Deputeti Halit Valteri nga foltorja e Kuvendit ka komentuar vendimin e DASH-it për shpalljen “non grata” të ish-kryeministrit Sali Berisha dhe familjes së tij. Valteri...

Iu bashkua PS, flet Halit Valteri: Ndjej keqardhje për Partinë Demokratike! Imagjino t’ia lësh Petrit Vasilit rindërtimin, ose Nard Ndokës pandeminë

Halit Valteri, deputet i ardhur në Parlament si përfaqësues i opozitës së re nga listat e PD, tashmë kandidat i PS për Tiranën, thotë...

Dje kishte ditëlindjen, kush është deputeti opozitar që surprizoi sot Spiropalin me një buqetë lulesh

Deputeti i dale nga listat e opozitës, por që në 25 prill 2021 do të kandidojë në listën e PS, Halit Valteri, ka suprizuar...

Deputeti THUMBON Xhelal Mziun: Erdhe me këpucë me baltë, tani lëviz me makinë ‘Maybach’ 200 mijë euro

Deputeti Halit Valteri ka folur për caktimin e drejtuesve politikë në qarqe të Partisë Demokratike. Ai ka kritikuar edhe emërimet e...

Lajmet e fundit