Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

halit shehu

100 mijë lekë për t’u punësuar si mësues, lihen në burg dy zyrtarët në Dibër (Emrat)

Gjykata e Dibrës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për dy zyrtarët, Halit Shehun dhe Fitim Frrokun.   Të dy këta shtetas u...

Lajmet e fundit