Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

halimi

Debate në Këshillin e Mandateve, Halimi: Kush shkel Kushtetutën largohet, ne flasim për atlete (Replikat me Ruçin)

Këshilli i Mandateve po diskuton Kodin e Etikës, ndërsa ka vijuar me debate mes mazhorancës dhe deputetëve të PD-së. Sipas Eduard...

Kërkesa për arrestimin e Tahirit, deputeti i PD-së: Po shkatërrohen provat

Deputeti i Partisë Demokratike Eduard Halimi  ka kërkuar në Kryesinë e Kuvendit të mblidhet Këshilli i Rregulloreve të Mandateve, për ti hapur kështu rrugën...

Deputetja e PD i shpall “luftë” Bashës: Je peng i Henri Çilit

Një nga depuetet e Partisë Demokratike e mbetur jashtë Parlamentit të ardhshëm, Arbjola Halimi ka sulmuar ashpër kreun e PD-së, Lulzim Basha. E...

Rona Nishliu i kërkon të tërbojë sonte skenën e Eurovizion, Linda befason me përgjigjen e saj

Sonte është nata e parë e Eurovizionit dhe Shqipëria do të përfaqësohet nga këngëtarja e famshme Linda. Një natë plotë me...

Plas “sherri” mes deputeteve të PD-së, Halimi “tallet” keq me Majlinda Bregun

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu sot u shpreh se ndjente “keqardhje për këdo që nuk la llaf pa thënë nga fyerjet personale”. ...

Halimi për Reformën në Drejtësi: Venecia ka rekomanduar çmontimin e kapjes politike

Deputeti i PD-së, Eduard Halimi në një deklaratë për mediat ka thënë se Venecia ka rekomanduar çmontimin e kapjes politike. Sot Komisioni i Venecias...

Halimi kundër Ramës: Po u bën presion gjyqtarëve, mbron korrupsionin e njerëzve të tij

Deputeti i PD-së, Eduard Halimi në deklaratën e tij për shtyp ka sulmuar kryeministrin Edi Rama, duke thënë se pas mesazhit të SHBA-së, ai...

Halimi në takim me ekspertët: Rama kërkon të kapë sistemin e drejtësisë

Ekspertët e Partisë Demokratike për Reformën në Drejtësi janë takuar sot me deputetin e PD-së Eduart Halimi për të shprehur qëndrimin e tyre lidhur...

Lajmet e fundit