Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

halim kosova

Halim Kosova e zbulon: Më hoqën se s’pranova tenderin e njeriut të Tritan Shehut, në Gjirokastër vidhte njeriu i Genc Rulit (DEKLARATA E FORTË)

Mjeku i njohur dhe shumë i nderuar, Halim Kosova ka folur sot gjerë e gjatë në “Open”, lidhur me aktivitetin e tij politik në...

‘Ma punuan, më vranë shpirtërisht’, Halim Kosova zbardh mesazhet me Bashën dhe tregon si e skualifikuan nga Komisioni i Etikës

Doktori i njohur, mjeku gjinekolog Halim Kosova ka bërë një rrëfim jo të zakonshëm sot në “Open”, ku ka treguar për jetën e tij...

Halim Kosova bën deklaratën e fortë për Komisionin e Kandidatëve: Më thanë ik se do të të lëshojmë Rulin dhe Nishanin…(E PLOTË)

Ish-ministri i Shëndetësisë në qeverinë Berisha, Halim Kosova ka folur i revoltuar për disa nga anëtarët e Partisë Demokratike. Ai ka...

Iniciativa e mjekut të njohur Halim Kosova: Shërbim shëndetësor në vendbanimin e tyre për nënat që lindin në zonat e varfra

Mjeku i njohur Halim Kosova ka deklaruar se ka nisur një iniciativë mjaft humane në zonat e varfra të vendit, për të ndihmuar nënat...

‘Spitalin e inauguroi Halim Kosova, ndërsa Rama shtoi vetëm një aparat rezonance’, Berisha nxjerr pamjet

Spitalin e Elbasanit e inauguroi ish-Ministri i Shëndetësisë, Halim Kosova, në vitin 2013, ndërsa, pas 6 vitesh Rama ka shtuar vetëm një aparat rezonance...

FOTO-LAJM: Profesori i nderuar flet me letra në duar por salla është krejtësisht bosh, s’e dëgjojnë as të vetët

Doktor Halim Kosova, ka marrë fjalën nga foltorja e Kuvendit duke folur me letra në duar por për fat të keq askush nuk ka...

Halim Kosova kundër Lulzim Bashës, ia plas në sy: Si mund të ulemi në tavolinë me këta njerëz?! (DEBATI)

Analiza e humbjes së zgjedhjeve të 25 qershorit po shoqërohet me debate të forta në forumet e brendshme të Partisë Demokratike. ...

Berishën s’e mban vendi, u shkon pranë dy deputetëve, çfarë po diskutojnë kokë më kokë (FOTO)

Gjatë kohës kur në seancën parlamentare kur deputeti i PS, Ulsi Manja po lexon raportin 22 faqësh për Saimir Tahirin, ish-kryeministri Sali Berisha është...

Rezultatet e zgjedhjeve, flet Halim Kosova: E kuptoj situatën, nuk është momenti për dorëheqje!

Deputeti i ardhshëm i Shqipërisë, Halim Kosova në një lidhje direkte në News 24, ka komentuar situatën aktuale politike. I pyetur...

Doktori i vetmi mes grave socialiste, Rama i shtrëngon dorën (FOTOT QË NUK PATË MBRËMË)

Doktori Halim Kosova ka qenë i vetmi demokrat, i cili ka marrë pjesë në ditëlindjen e 26-të të Partisë Socialiste. Kosova,...

Lajmet e fundit