Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

halili

Presidentët Takaj e Halili takim special para ndeshjes Skënderbeu-Tirana

Ndërkohë që Skënderbeu dhe Tirana përballen në fushën e stadiumit të Korçës për ndeshjen e javës së 16-të, para sfidës, presidentët e dy klubeve,...

Lajmet e fundit