Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

halabake

‘Mos u sill si halabake rrugësh’, Kryemadhi sulmon keq ministren e Arsimit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nga foltorja e Kuvendit iu drejtua me tone të ashpra ministreve të reja Anila Denajt dhe Besa Shahinit. ...

Lajmet e fundit