Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hala

Rama dhe Meta darkë sekrete? Gazetari: Kujdesni halat!

 Kryeministri Edi Rama dhe kryeparlamentari Ilir Meta po darkojnë sonte me njëri-tjetrin. Gazetari Bledian Koka i ka ironizuar politikanët për darkën...

Lajmet e fundit