Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

haktivist

Anonymus: Do rrëzojmë sistemin politik botëror (Video)

Haktivistët e grupit misterioz Anonymus kanë nisur një fushatë të re me qëllim që të rrëzojnë sistemin politik botëror dhe të themelojnë një sistem...

Lajmet e fundit