Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

hakoal

Mmmm… Sapo zbuluam disa receta fantastike gatimi nga Antonela dhe po i ndajmë me ju 

Jeni me pushime? Keni zgjedhur një dhomë familjare me mundësi gatimi? Apo jeni duke pushuar në shtëpinë tuaj në këto ditë të nxehta vere...

Lajmet e fundit