Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Hakmarrja e PD/ Firmosi për Bindjen Demokratike, shkarkohet nga detyra nipi i Astrit Patozit

Hakmarrja e PD/ Firmosi për Bindjen Demokratike, shkarkohet nga detyra nipi i Astrit Patozit

Ditën e sotme Astrit Patozi ka zyrtarizuar dhe regjistruar në Gjykatë Partinë Bindja Demokratike duke iu shtuar kështu listës së partive që do të...

Lajmet e fundit