Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

haklajt

Artan Hoxha bën paralajmërimin e frikshëm pas vrasjes së kushëririt të Haklajve në Tropojë

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë disa detaje të reja në lidhje me vrasjen që ndodhi ditën e djeshme në Tropojë ku mbeti i vrarë...

Zylfije Haklaj reagon në ditëlindjen e Sali Berishës, i bën urimin e papritur

Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë ka reaguar në rrjetet sociale në ditën e lindjes së...

Del dokumenti i SHIK i vitit 1998: Zbulohet përplasja e Azem Hajdarit për trafikun e ARMËVE me Haklajt

Zbulohet dokumenti i SHIK-ut i vitit 1998 për vrasjen e Azem Hajdarit. Dokumenti sekret, disponohet nga avokati i Izet Haxhias dhe do të shërbejë...

Ismet Haxhia rrëfen vrasjen e Azem Hajdarit: Haklajt përgatitën pritë për Berishën…Ja çfarë ndodhi vërtet atë natë

Ismet Haxhai, vëllai i Izet Haxhisë, i cili kreu 15 vjet burg për vrasjen e Azem Hajdarit akuzon ish-kreun e SHISH, Fatos Klosi, ku...

Ka frikë Sali Berisha? Më hodhën bombën te këmbët. Haklajt më prenë rrugën dhe Ramës i thashë s’vjen i gjallë në Tiranë… (Rrëfimi i...

Ish kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer disa nga ngjarjet e bujshme që kanë lënë gjurmë në jetën e tij, duke treguar se gjithmonë është...

Lajmet e fundit