Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

hakim

Mediat britanike: Telefoni i Liz Truss është hakuar nga spiunët e Putinit

Telefoni i ish-kryeministres Liz Truss është hakuar. Mediat e huaja shkruajnë se telefoni mendohet se është hakuar nga agjentët e Vladimir Putin. Hakimi u zbulua...

“Dorëzoni armët dhe i jepni fund luftës”, rusët hakojnë TV e Ukrainës dhe japin mesazhin e rremë të Zelenskyt

Një video e rreme e presidentit Volodymyr Zelensky duke u bërë thirrje trupave ukrainase të dorëzojnë armët ka bërë xhiron e mediave sociale. Edhe pse...

VIDEO/ Televizioni shtetëror rus hakohet nga grupi “ANONYMOUS”, qytetarët rusë shohin se çfarë ndodh në të vërtetë në Ukrainë

Grupi me i njohur i hakerave në botë, “Anonymous”, ka arritur të hakojë televizionin shtetëror të Rusisë. Në vend të programacionit të zakonshëm, në televizorët...

Lajmet e fundit