Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Haki Rugova

Shpërdorim detyre, falsifikim dhe konflikt interesi, Gjykata jep masën për KRYEBASHKIAKUN SHQIPTAR

Gjykata e Pejës ka pranuar propozimin e Prokurorisë për caktimin e masës arrest shtëpie ndaj të pandehurit Haki Rugova.   Kryetari i...

Arrestohet kryetari i Istogut Haki Rugova, ja pse akuzohet

Ditën e sotme është arrestuar kryetari i Istogut, Haki Rugova.   Kryetari i Istogut nga radhët e LDK-së, Haki Rugova, bashkë...

Lajmet e fundit