Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Haki Morina

Rrëfimi i rrallë i Haki Morinës: Si hyra për herë të parë në 1991 tek PS, nuk më thirrën si ministrat e sotëm kosovarë

Veprimtari i çështjes kombëtare dhe shkrimtari Haki Morina, ka rrëfyer momentet e para kur shkeli në Tiranë në shtator të vitit 1991, pas daljes...

Lajmet e fundit