Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Haki Dyli

U merrnin qytetarëve 2 mijë EURO për zgjidhjen e çështjeve gjyqësore, BURG për POLICIN dhe avokatin

Efektivi i policisë Haki Dyli, me detyrë trupë shërbimi në Gjykatën e Durrësit, së bashku me avokatin Denis Qana u arrestuan dy ditë më...

Lajmet e fundit