Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

haki droga

Berisha sulmon ashpër: Noriega dhe Haki droga krenarë për ekportin e tonelatave të kanabisit

Ish-kryeministri Sali Berisha edhe ditën e sotme ka vazhduar sulmet kundër qeverisë në luftën kundër kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike. Nëpërmjet një...

Lajmet e fundit