Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Haki Demolli

Shqipëria dyfishon prezencën ushtarke në Kosovë, Kodheli: Çdo provokim do e përballojmë së bashku

Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli priti sot në një takim zyrtar ministrin e Forcës së Sigurisë së Kosovës Haki Demolli dhe delegacionin që e...

Lajmet e fundit