Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Haki Cako ne Lushnje

Lushnja në “shtetrrethim”, Haki Çako zbarkon në qytet dhe mbledh krerët e Policisë

Ngjarja e mbrëmjes së sotme në Lushnjë që tronditi qytetin, ka ngritur në këmbë gjithë Policinë e Shtetit. Burime për newsbomb.al,...

Lajmet e fundit