Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Haki Çako

Yuri Kim zbulon detaje nga takimi me Peleshin dhe Haki Çakon: Jemi këtu për t’ju ndihmuar në rast nevoje

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim është takuar sot në Vlorë me ekipin e dërguar nga SHBA për t'u ardhur në ndihmë Emergjencave Civile...

“Situata e stabilizuar nga zjarret në Gjirokastër”, Haki Çako: Edhe në botë flakët s’shuhen me kompjuter, kam nevojë edhe unë për pushime

Drejtori i Emergjencave Civile, Haki Çako ka folur për situatën e zjarreve në vend, duke thënë se në qarkun e Gjirokastrës zjarret janë vënë...

Lajmet e fundit